Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Opcje, jakie daje test prenatalny NIFTY Plus

Poziom bezpieczeństwa NIFTY, a więc testu nieinwazyjnego wykonywanego w Blumedica jest nie do podważenia. Zastosowanie innowacyjnych technologii powoduje, że badanie jest bezpieczne dla matki oraz dla płodu. Nie ma ryzyka poronienia i powstania infekcji wewnątrzmacicznych. Poza nieinwazyjnością do wykonywania testu zachęcają: wysoka wykrywalność i nad wyraz niski odsetek wyników fałszywie dodatnich. Szczegóły na temat badania wskazane są na stronie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/ i opłaca się z nimi zaznajomić.

Wyjątkowo chętnie pacjentki kliniki kierują się na to badanie, zmotywowane przez ginekologów. Jeśli test wykazuje wynik negatywny, rodzice mogą być spokojni. Jeśli natomiast wynik wskazuje na wysokie niebezpieczeństwo pojawienia się choroby genetycznej, jest podstawą do rozszerzenia diagnostyki o badania inwazyjne. Nic dziwnego, że test NIFTY jest coraz chętniej robiony przez przyszłe matki. NIFTY to doskonały przykład na to, że rozwój badań prenatalnych jest dynamiczny. Badania prenatalne wykonywane w nowocześnie funkcjonującej placówce medycznej Blumedica to testy rzetelne, przeznaczone dla kobiet oczekujących dziecka.

Decydować się na nie powinny przede wszystkim te kobiety, które są w grupach ryzyka pojawienia się wad płodu. Próbki testu są sprawdzone w innowacyjnym laboratorium, co daje pewność efektywnie przeprowadzonego badania. Wykrywalność na poziomie wyższym niż dziewięćdziesiąt dziewięć procent brzmi przekonywująco. Badanie zalecane jest dla kobiet: mających 35 lat lub więcej, z potwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie lub w rodzinie, jak i u takich, u których inne badania przesiewowe były już przeprowadzone w pierwszym trymestrze i wykazały spore ryzyko aneuploidii. Test NIFTY może wykryć zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadmiarem lub brakiem wiadomości genetycznych w DNA dziecka. Częstotliwość występowania trisomii płodu jest powiązana z wiekiem matki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje