Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dyrektywy diety śródziemnomorskiej – dietetyk doradza

Patrząc na chude modelki na zdjęciach bilbordów, trudno nie popaść w kompleksy. I chociaż zdecydowana większość tych zdjęć została poddana komputerowej obróbce, to jednak każdy pod ich wpływem rozpoczyna patrzeć krytycznym wzorkiem na własne ciało. Szczególnie uciążliwe są zbędne kilogramy i akcesoryjne centymetry w talii. Wolno co prawda ukryć je jakoś pod grubą warstwą ubrań, niemniej jednak wiosną, a szczególnie latem wszystko znienacka staje się widoczne.

Dla dużej grupy ludzi ostatnią deską ratunku są doskonałe diety – jeżeli potrzebujesz wsparcia zobacz co proponuje doświadczony dietetyk. Swoją nazwę zawdzięczają temu, iż w bardzo szybkim czasie pozwalają zrzucić kilka jeśli nawet nie więcej kilogramów. Każdy dzień takiej diety przewiduje parę lekkich posiłków. Z reguły jednakże dzienny limit kalorii nie przekracza 1200 kcal.

Wolno wobec tego niesłychanie szybko schudnąć, jakkolwiek zaraz po diecie, gdy tylko zwiększa się ilość spożywanych pokarmów, wynik rozpoczyna powoli stawać się coraz mniej widoczny. Niebezpieczeństwem jest także efekt jo-jo. Jeżeli tuż po diecie wróci się do dawnych nawyków żywieniowych, to waga niezmiernie ekspresowo się powróci do stanu sprzed diety.

Dobra waga, szczupła sylwetka, wzorowe wymiary to marzenie wielu osób. Szczególnie obecnie, kiedy tak znaczny nacisk kładzie się na atrakcyjny, młodzieńczy wygląd. Teraźniejsze media kreują nowe kanony przyciągająca. Niedoścignionym wzorem dla wielu kobiet, a przede wszystkim dla nastolatek jest niezwykle wysoka oraz wysmukła modelka. Patrząc na różnorodne zdjęcia, trudno nie popaść w kompleksy. Pod ich wpływem wiele osób zdecydowało się przejść na różne diety.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje