Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Bogata propozycja sklepu medyczno – rehabilitacyjnego Bumed

Certyfikowany sprzęt rehabilitacyjny dostępny jest w dużej liczbie w punkcie sprzedaży Bumed. Propozycja sprzedażowa zalicza się do zróżnicowanych oraz obejmie produkty przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla osób niepełnosprawnych. Katalog wyrobów z kategorii sprzęt rehabilitacyjny zawiera: balkoniki i podpórki, krzesła i taborety prysznicowe, kule i laski ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne, rotory rehabilitacyjne oraz akcesoria do ćwiczeń, wspomagające powrót do zdrowia. W takim dziale można także się zaopatrzyć w poduszki oraz w materace ortopedyczne.

Jeszcze przed tym zanim określone produkty trafią do sprzedaży, są sprawdzane przez fizjoterapeutów z centrum medycznego, do jakiego przynależy sklep Bumed. Oceniona jest użyteczność dla pacjentów oraz jakość wykonania. Asortyment obejmuje produkty dla klientów prywatnych oraz akcesoria do ćwiczenia z pacjentem dla gabinetów fizjoterapii. Mogą to być: piłki rehabilitacyjne, taśmy oporowe, bądź przeróżne akcesoria o charakterze korekcyjnym. Można również znaleźć akcesoria do automasażu.

Sprzedający proponuje też konsumentom sprzęt do wykonywanej w warunkach domowych diagnostyki: inhalatory, ciśnieniomierze, termometry, czy pulsoksymetry. Konsumenci, jacy wybiorą sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych przede wszystkim dostają wyroby które sprawdzą się w kinezyterapii, a więc w leczeniu ruchem. Nowocześnie zaprojektowane przyrządy do ćwiczenia zaprojektowane są w ten sposób, by zapewnić bezpieczne warunki oraz są też dedykowane do dłuższej eksploatacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje